Senioralnym Polonezem rozpoczęto Bal 100 Serc

2024-02-11 20:31:47(ost. akt: 2024-02-11 20:48:26)
Migawka z Balu 100 Serc w Jajkowie

Migawka z Balu 100 Serc w Jajkowie

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Niedawno oddana do użytku Świetlica Wiejska w Jajkowie, na jeden wieczór zamieniła się w wytworną salę balową, na parkiecie której odbyła się impreza pod hasłem „Bal 100 Serc”. Wieczór dedykowany był głównie seniorom z terenu gminy Brzozie.
Jak przystało na prawdziwy bal, wszystko rozpoczął Polonez z udziałem seniorów. W pierwszej parze, na początek, ruszyła wójt Danuta Kędziorska – Cieszyńska. Dalej taniec kontynuowali seniorzy, dla których było to niemałe wyzwanie i emocjonalne przeżycie. W ocenie gości, taniec wyszedł na piątkę z plusem.
Wśród oficjalnie witających zacnych gości była Danuta Kędziorska - Cieszyńska, wójt gminy Brzozie. Swoje wystąpienia miały także m.in. Maria Florkiewicz, przewodnicząca rady gminy i Małgorzata Smoczyńska, radna powiatu brodnickiego. Swoją obecność na imprezie zaznaczyli księża — Wiesław Wyszkowski, proboszcz z Brzozia i Piotr Nowak, proboszcz parafii w Boleszynie.
Oprócz atrakcji kulinarnych i tanecznych, dla gości przygotowano pełen humoru występ iluzjonisty i pokaz tańca liniowego w stylu country, w wykonaniu miejscowej grupy tancerek, a sama zabawa trwała do późnych godzin nocnych.
Stanisław R. Ulatowski
Więcej o „Balu 100 Serc” znajdzie się w lutowym wydaniu gazety „NASZE Po Sąsiedzku”, która ukazuje się w brodnickich gminach Brzozie, Zbiczno oraz mieście i gminie Jabłonowo Pomorskie.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5