Za wsparcie „orkiestry” przejazd rajdówką

2024-01-31 11:04:16(ost. akt: 2024-01-31 12:13:52)
Podczas imprezy na autodromie Automobilklubu Nowomiejskiego

Podczas imprezy na autodromie Automobilklubu Nowomiejskiego

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Dzieci oraz osoby dorosłe miały niesamowitą frajdę, bo na co dzień nie ma raczej okazji przejażdżki rajdówką w towarzystwie sportowego kierowcy. Taką niespodziankę, w związku z WOŚP, zorganizowała grupa „Jeżdżę bo lubię” z Automobilklubem Nowomiejskim.
Wielkim powodzeniem cieszyła się "serduszkowa akcja" zorganizowana wspólnie przez grupę "Jeżdżę bo lubię" oraz Automobilklub Nowomiejski. Chętni korzystali z przejażdżek z rajdowcami po torze automobilklubu. Chętnych nie brakowało i około 15 aut było ciągle w ruchu.
„Dzięki wspaniałym darczyńcom, super ekipie i wszystkich ludziom dobrego serca, udało się uzbierać taką znaczną sumę. Dziękujemy wszystkim za udział: uczestnikom, strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Bratianie oraz auto-kasacji za przekazanie auta, kierowcom za wyczerpującą, pełną zmagań jazdę, super obsłudze, bez której nie udało by się zrobić tego wydarzenia Krystianowi, który udostępnił strzelanie z łuku oraz Radkowi i wszystkim tym, co trzymali za nas kciuki” — czytamy na profilu społecznościowym grupy.
Pokłosiem akcji Automobilklubu Nowomiejskiego i grupy Jeżdżę bo lubię była kwota, trochę ponad 3200 złotych, która trafiła na konto „orkiestry. ul


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5