Hanna Osowska - dyr. przedszkola nr 2 odeszła na emeryturę

2023-09-14 16:00:00(ost. akt: 2023-09-15 15:23:31)
Hanna Osowska

Hanna Osowska

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

Hanna Osowska była nauczycielką i wieloletnią dyrektor przedszkola nr 2 w Nidzicy. — Przez wiele lat współpraca pani Hanny Osowskiej z radą miejską układała się bardzo dobrze, a to dzięki jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu, ciągłemu dążeniu do podnoszenia jakości pracy swojej placówki, wielkiej otwartości na wszelkie zmiany i nowe wyzwania stojące przed placówkami przedszkolnymi — mówił przewodniczący rady Tadeusz Danielczyk.
Podkreślił, że swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy w placówkach oświatowych wspierała władze samorządowe, współpracowników i mieszkańców gminy. — Jako radni mogliśmy liczyć na merytoryczne i profesjonalne wsparcie oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem placówki. Ta otwartość zasługuje na najwyższe słowa uznania i szacunku z naszej strony. Dziękujemy za wspieranie naszych działań, okazywaną nam pomoc i za otwartość na współpracę — mówił przewodniczący. Z okazji zakończenia pracy i przejścia na emeryturę życzył, w imieniu swoim i radnych, dużo zdrowia, wielu chwil wytchnienia, spełnienia wszystkich marzeń oraz realizacji swoich pasji i zainteresowań. — Niech ten nowy rozdział życia zawsze będzie tylko radością — dodał. Również burmistrz Jacek Kosmala podziękował pani Hannie Osowskiej za dotychczasową pracę.

— Z okazji zakończenia pracy i odejścia na emeryturę składamy najwyższe słowa uznania i podziękowania za lata sumiennej, uczciwej i odpowiedzialnej pracy na stanowiska dyrektora przedszkola nr 2. Pozostajemy przekonani, że poczucie dumy i zadowolenie z osobistych dokonań i sukcesów pedagogicznych będą miłym wspomnieniem w czasie zasłużonej emerytury — mówił Jacek Kosmala. Podziękował za wieloletni wysiłek podejmowany dla dobra i rozwoju wychowanków przedszkola.

— Przed panią czas urzeczywistnienia pragnień i pasji, dlatego na ten nowy okres w pani życiu, prosimy przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia, przychylności losu i spełnienia marzeń. Wszystkiego najlepszego — życzyli Jacek Kosmala i dyrektor Centrum Usług Wspólnych Joanna Dobroń.
Hanna Osowska podziękowała za życzenia. Przypomniała, że 20 lat pełniła funkcję dyrektora przedszkola i przyznała, że lubiła swoja pracę. — Wszystko robiłam sumiennie i dla dobra placówki. Najważniejsze dla mnie było dobro i bezpieczeństwo dzieci. Wspierałam tę placówkę, żeby przedszkole nr 2 było przyjazne dla dzieci i rodziców, bo to gwarantowało dzieciom dobry rozwój — mówiła Hanna Osowska. Podziękowała także swoim współpracownikom, którzy byli dla niej wielkim wsparciem i pomocą w realizacji wszystkich zadań. Podziękowała również rodzicom, bo to dzięki ich zaangażowaniu i pomocy można było zrealizować wszystkie cele i zadania, służące rozwojowi dzieci. Podziękowała również radnym za dobrą współpracę oraz wszystkim, z którymi współpracowała.
Nową dyrektor została Magdalena Grzebska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5