Dobry start sztangistów TS NIDA na Słowacji

2023-07-25 10:47:31(ost. akt: 2023-07-25 10:54:59)
Drużyna TS Nida

Drużyna TS Nida

Autor zdjęcia: TS Nida Nidzica

Młodzi sztangiści Towarzystwa Sportowego NIDA rywalizowali na Słowacji w Nowym Mieście nad Wagiem w XI Memoriale Ondreja Hekela.
Turniej ten wszedł już na stałe do kalendarza nidzickich sztangistów. Rywalizowali w nim zawodnicy z Czech, Słowacji, Polski, Ukrainy. Nasze miasto reprezentowali: Bartosz Sokołowski, Paweł Adamczyk, Wiktor Jaworski, Adam Sotel, Kacper Ciesielski, Kacper Burski. Wszyscy zawodnicy zaliczyli udane starty poprawiając swoje rekordy życiowe i wrócili z medalami.

Bartosz Sokołowski w kat. 39 kg wywalczył II miejsce, w kat. do 55 kg wygrał Wiktor Jaworski a Paweł Adamczyk zajął miejsce V. W kategorii do 61kg również walczyło dwóch nidziczan - I miejsce wywalczył Kacper Ciesielski, natomiast Adam Sotel miejsce III. W kategorii powyżej 73 kg Kacper Burski wywalczył miejsce II.

Dla młodych sztangistów wizyta w Nowym Mieście nad Wagiem była okazją nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również do zawarcia nowych międzynarodowych znajomości i poznania kultury sąsiedniego kraju.

TS NIDA Nidzica

Obrazek w tresci

WIKTOR JAWORSKI ZWYCIĘŻYŁ W KAT.55 KG A PAWEŁ ADAMCZYK BYŁ PIĄTY

Obrazek w tresci

BARTOSZ SOKOŁOWSKI

Obrazek w tresci

KACPER CIESIELSKI ZWYCIĘŻYŁ W KAT 61 KG A ADAM SOTEL BYŁ TRZECI

Obrazek w tresci

KACPER CIESIELSKI Z FLAGĄ NARODOWĄ2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5