Nowoczesne osiedle w Twoim mieście. Zamieszkaj w Nidzicy

2022-11-09 10:00:00(ost. akt: 2022-11-08 14:51:09)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. firmy

MK INWESTYCJE R. MENDALKA, M. KELLER to spółka deweloperska z Działdowa, która właśnie w naszym mieście rozpoczęła budowę i sprzedaż osiedla mieszkaniowego „MAZURIA EKO PARK” w Nidzicy przy ulicy Sportowej. Dla mieszkańców Nidzicy i okolic jest to świetna propozycja by zostać właścicielem swojego wymarzonego mieszkania. Inwestycja charakteryzuje się najwyższą jakością, a także świetną lokalizacją pełną ciszy i spokoju z możliwością bezpośredniego i szybkiego dojazdu do centrum.
Od 14 listopada można kontaktować się z biurem sprzedaży mieszkań na ulicy Ratuszowej 2 w Nidzicy (w budynku Winiarni), by poznać i ustalić szczegóły dotyczące zakupu własnego mieszkania. Na miejscu pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania związane z zakupem własnego lokum.

Jak podkreśla Deweloper Marcin Keller „MAZURIA EKO PARK” to osiedle, które jest znakomicie dopracowane we wszelkich aspektach. Wyjątkowa architektura, kolory i ich zestawienie to tylko kilka przesłanek sprawiających, iż osiedle jest bardzo efektowne, eleganckie, a także komfortowe. Budynki przy ul. Sportowej zachwycają dzięki nowoczesnym detalom części wspólnych, przestronnym mieszkaniom czy ciekawej roślinności.

Deweloper przygotował ciekawą ofertę mieszkań, w której znajdą Państwo bardzo funkcjonalne, a także dostosowane do potrzeb klienta lokale. Do wyboru będą mieszkania o powierzchni od 35,48 m² do 65,74 m². Każdy budynek składa się z VI kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej, na której zaprojektowano przestronną hale garażową. Dla wygody mieszkańców w budynku przewidziano funkcjonalne komórki lokatorskie (gratis do mieszkania).

Jak poinformował nas jeden z Deweloperów Robert Mendalka – „Cały kompleks składać się będzie z 7 budynków, który zapewni mieszkańcom Nidzicy i okolic aż 497 mieszkań. Każdy budynek wyposażony będzie w dwie cichobieżne windy pozwalające bezproblemowo przemieszczać się pomiędzy piętrami. W każdym budynku na VI kondygnacjach znajdować się będzie 71 mieszkań. Do większości mieszkań znajdujących się na parterze przynależeć będą prywatne ogródki o bardzo dużej powierzchni od 78 m² do 221 m² lub tarasy, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadać przestronne balkony, które pozwalają zadowalać się ciszą, spokojem, zielenią czy świeżym powietrzem w granicach własnego mieszkania”.

Warto także wspomnieć, iż na terenie kompleksu znajdować się będzie pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, street workout, mini park liniowy oraz plac zabaw. Strefa ta zaprojektowana jest ze szczególną dokładnością wykończenia oraz z troską o bezpieczeństwo użytkujących. Miejsce jest przeznaczone jako strefa ćwiczeń, wypoczynku i spotkań przyszłych mieszkańców dostosowana dla dzieci, dorosłych, a także seniorów, osób początkujących oraz zaawansowanych sportowców.

Dodatkowym atutem osiedla będzie jego oszczędność dla przyszłych właścicieli, gdyż dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik budowy oraz materiałów wysokiej jakości, a także paneli fotowoltaicznych mieszkanie będzie dużo tańsze w utrzymaniu ze względu na niższe koszty podgrzania ciepłej wody użytkowej oraz częściowego zasilenia oświetlenia w częściach wspólnych budynku, hali garażowej i części oświetlenia zewnętrznego terenu przynależnego do budynku.
Spółka deweloperska związana jest od lat z nowoczesnymi realizacjami osiedli mieszkaniowych m.in. w Działdowie, Żurominie czy w Rypinie. Właściciele firmy usatysfakcjonowali swoimi inwestycjami już wielu mieszkańców, ponieważ posiadają doświadczenie w branży deweloperskiej oraz budownictwa mieszkaniowego czy wielorodzinnego.

Osiedle „MAZURIA EKO PARK” może być Twoją życiową ostoją, niewątpliwie wygodnym miejscem do życia połączonym ze spokojem i ciszą z możliwością bezpośredniego i szybkiego dojazdu do centrum.

OTACZAJ SIĘ PIĘKNEM – ŻYJ KOMFORTOWO


Sprawdź ofertę na stronie internetowej www.mkinwestycje.com, bądź zadzwoń i umów się na spotkanie tel. 534 199 337, 570 969 179, ul. Ratuszowa 2, 13-100 Nidzica

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5