Wypadek na siódemce, 1 osoba w szpitalu

2022-09-26 14:01:14(ost. akt: 2022-09-26 14:28:40)

Autor zdjęcia: kpp

Nidziccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze ekspresowej S7 w pobliżu miejscowości Powierz. Kierowca pojazdu marki Skoda nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim pojazdu ciężarowego i uderzył w tył naczepy. W zdarzeniu brały udział 3 osoby, jedna z nich trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło dziś (26 września) około godz. 7:00 na drodze ekspresowej S7 w pobliżu miejscowości Powierz.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda, 45-latek obywatel Węgier, nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim pojazdu ciężarowego, w wyniku czego uderzył w tył naczepy.

W pojazdach znajdowało się w sumie 3 osoby, pasażer samochodu osobowego został przetransportowany do pobliskiego szpitala w związku z obrażeniami ręki. Pojazd sprawcy zabezpieczono na parkingu policyjnym, obaj kierowcy byli trzeźwi. Jeden pas jezdni w kierunku Gdańska był zablokowany.

Apelujemy o ostrożności na drodze. Pamiętajmy, aby wybierając się w podróż zawsze być wypoczętym i trzeźwym, chwila nieuwagi, pośpiech mogą doprowadzić do tragedii. Obserwujmy drogę i jej otoczenie oraz przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego.

kpp

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5