Nie kupuj! Adoptuj!

2022-06-11 16:00:00(ost. akt: 2022-06-13 14:39:19)
Banti czeka na adopcję

Banti czeka na adopcję

Autor zdjęcia: Psijaciele ze schroniska Podaj Łapę/ FB

W schronisku "Podaj Łapę" w Tatarach jest wiele bezdomnych zwierzaków, które czekają na adopcję. Często są to pieski skrzywdzone, wyrzucone z domu, bite.
Warto dać im dom, ciepło i miłość:

BANTI: Pies przylepa, nie jest już pierwszej młodości, ale tryska pozytywną energią. Zastanawiamy się dlaczego nie ma jeszcze domu, czy jest zbyt pospolity, czarny? Banti to super psiak, który zasługuje na dom. Kundel to najlepszy przyjaciel i dla nas jest super wyjątkowy. Polecamy go do adopcji.


ADI
ADI: Piesek ma problem behawioralny. Już 2 razy wrócił z adopcji. Nie może się odnaleźć w domu w zamkniętej przestrzeni. W schronisku jest psem cudownym, zero agresji, w mieszkaniu pojawia się lęk i agresja. Szukamy pomocy dla Adiego. Nie chcemy, żeby czekało go dożywocie w schronisku. Może jakiś behawiorysta podpowie nam jak pracować z Adim, żeby uporał się z lękami w zamkniętej przestrzeni. Wierzymy, że w końcu znajdzie się osoba, która da mu szansę. Może ktoś pomoże nam zdiagnozować i wyleczyć Adiego. On zasługuje na szansę.

TEO

TEO: Tego jegomościa możemy polecić dla rodziny z dziećmi. Jest wesołym przytulasem, uwielbia bawić się i grać w piłkę. Jest niewielkich rozmiarów i ma na imię Teo.

ZGREDEK

ZGREDEK: Zgredek, schroniskowy chochlik potwierdza, że dziś było fajnie w schronisku i poleca się do adopcji. Do domu ze starszymi dziećmi- nastolatkami lub do adopcji przez dorosłe, odpowiedzialne osoby.

źródło: FB Psijaciele ze schroniska "Podaj Łapę"

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5