Poznaj polskiego autora: „Wilczy Lord"

2022-04-07 19:00:00(ost. akt: 2022-04-05 09:56:56)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Jak z szarej myszki zmienić się w pociągającą kobietę...
Melisa Bel ponownie stworzyła pełen intryg, owiany sekretami i tajemnicami, otulony romantyczną miłością romans historyczny. „Wilczy Lord" to trzeci tom z serii „Niepokorni". Serii, która zachwyciła wiele czytelniczek.

Londyn, 1918 rok
Ona i on całkiem różni, ale jakże podobni. Ona - panna Summer, która przejmuje pieczę nad upadającym sierocińcem. Silna, nieugięta z sercem na dłoni piękna kobieta, która zapomina o swoich potrzebach. On - znany w całym Londynie właściciel ekskluzywnego klubu rozrywkowego. Niezależny, odważny i niezwykle przystojny mężczyzna. Zawsze zdystansowany i poważny. Od początku znajomości tych dwoje nie pała do siebie sympatią, jednak jakaś niewidzialna nić przyciąga ich do siebie. Jak potoczą się ich losy? Jaką propozycję złoży Lord Hamilton Charlotte w zamian za protekcję nad sierocińcem? Czy Charlotte uda się poskromić tytułowego „Wilczego Lorda"?

„Wilczy Lord" Melisy Bel to piękna romantyczna historia i spojrzenie w przeszłość w jednym. Świetnie oddany urok XIX-wiecznej Anglii. Obok historii miłości znajdziecie tu walkę i pokonywanie przeciwności, walkę serca i rozumu. Autorka poruszyła także istotną kwestię znaczenia rodziny w życiu każdego człowieka. Każdy z charakternych bohaterów skradł ułamek mojego serca, a najbardziej główna bohaterka Charlotte swoim sercem, siłą, wytrwałością w dążeniu do celu, zdolnością do poświęceń. Melisie Bel świetnie wychodzi tworzenie elektryzującego napięcia między bohaterami, słownych utarczek. Z lekkością przemyca do swoich historii poczucie humoru.

Autorka wie jak zaintrygować czytelnika, książkę czyta się jednym tchem i z wypiekami na policzkach.

Można czytać bez znajomości poprzednich części.


„Hamilton dodał kolejne informacje do tego, co już o niej wiedział, i doszedł do wniosku, że w pewnym sensie byli do siebie podobni. Oboje musieli utorować sobie życie zupełnie sami." („Wilczy Lord” Melisa Bel)

Sylwia Białowąs

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5