Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: włącz się w E-A(u)kcję!

2022-01-29 10:00:00(ost. akt: 2022-01-27 13:01:11)
WOŚP w Nidzicy

WOŚP w Nidzicy

Autor zdjęcia: Nasza Gazeta Nidzicka

30 stycznia odbędzie się 30. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem, ze względu na obostrzenia, licytacja fantów odbędzie się on-line.
Niestety, z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej Nidzicki Ośrodek Kultury musiał zrezygnować z organizacji stacjonarnej aukcji. — Ze względu na ograniczenia liczby osób i konieczność okazywania paszportów covidowych podjęliśmy decyzję o organizacji aukcji on-line. Po konsultacjach ze sztabem, okazało się, że wiele miast rezygnuje z aukcji bądź zmienia formułę. Cel jest szczytny, w związku z tym zależy nam, żeby pomóc dzieciakom w zbiórce pieniędzy. Dlatego też zapraszamy do wzięcia udziału w e-A(u)kcji WOŚP na Facebook'u Nidzickiego Ośrodka Kultury — zachęca Paweł Bukowski, dyrektor Nidzickiego Ośrodka Kultury.

Nie poddajemy się i przenosimy się do internetu!
30 stycznia — 30 finał WOŚP
Zapraszamy do udziału w e-A(U)KCJI WOŚP na Facebook'u Nidzickiego Ośrodka Kultury.
Licytujemy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Nidzicki Ośrodek Kultury oraz ZHP Nidzica zapraszają ludzi dobrego serca do włączenia się w tę szlachetną akcję. Tym razem będziemy zbierać na potrzeby okulistyki dziecięcej, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Pomaganie uszlachetnia i jednocześnie poprawia komfort życia potrzebujących. Jeśli chcesz współtworzyć to piękne wydarzenie, przygotuj ,,fanty" i skontaktuj się z Nidzickim Ośrodkiem Kultury. Liczy się każdy dar i odruch serca. Zbiórka trwa do 27 stycznia. Tel. NOK: (89) 625 31 44.

red.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5