Spotkanie autorskie z Michałem Koziołem

2021-10-14 10:00:00 (ost. akt: 2021-10-13 17:48:17)

Autor zdjęcia: SOK Janowiec Kościelny

8 października 2021r. odbyło się spotkanie autorskie z Michałem Koziołem - pisarzem pasjonujących książek dla dzieci i młodzieży,
Jest on także autorem lektury szkolnej „Skrzynia Władcy Piorunów” i jej dwóch kontynuacji: „Tajemnica przeklętej harfy” oraz „Gwiazda Blachonosego”.


Organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Janowcu Kościelnym.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym i Szkoły Podstawowej w Waśniewie – Grabowie z klas IV-V. Było ono okazją do rozmowy o książce, ale też angażującą lekcją multimedialną.


Dzieci poznały niezwykłe przygody czternastoletniej Julki poruszającej się na wózku inwalidzkim, Toma obdarzonego zdolnością synestezji i Spajka – labradora asystującego.

Podczas lekcji multimedialnej zapoznały się biografią wynalazcy Nikoli Tesli, zwanego “Władcą Piorunów” i przeprowadziły doświadczenie naukowe wytwarzania energii elektrycznej.
Spotkanie zachwyciło nie tylko uczniów ale również nauczycieli.
SOK


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Gmina2811012

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marcin Kozioł #3077944 dzisiaj, 16:56

    Chciałbym sprostować jeden drobiazg :-). Nie jestem Michałem. Nazywam się Marcin Kozioł. Więcej informacji o mnie – www.marcinkoziol.com. Cała reszta się zgadza. Uczniowie ze Szkoły w Janowcu Kościelnym i Szkoły Podstawowej w Waśniewie – fantastyczni! Dziękuję za wspaniałe przyjęcie!

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5