Wiktoria Kamzelska Dziewczyną Lata 2021

2021-09-09 19:00:00 (ost. akt: 2021-09-10 08:53:55)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Dobiegł końca nasz konkurs Dziewczyna Lata 2021. W powiecie nidzickim tytuł ten zdobyła Wiktoria Kamzelska. — Nie spodziewałam się, że pokonam moje rywalki. To ostatnie dni zdecydowały o mojej wygranej — mówi Wiktoria.
Wiktoria Kamzelska o konkursie dowiedziała się z Facebook'a.

— Obserwuję stronę Gazety Nidzickiej i tam właśnie znalazłam informację o konkursie. Zgłosiłam swoją kandydaturę, ponieważ od zawsze, pomijając inne zainteresowania, ciekawił mnie fotomodeling czy modeling — mówi Wiktoria. Przyznaje, że brała udział w konkursie Miss Lata 2020. Wtedy nakłonili ją do tego koleżanka oraz jej chłopak.

— Mówili, żeby spróbować swoich sił. Spróbowałam i mi się nie udało, a więc skoro zauważyłam, że w tym roku również jest podobny konkurs, to ponownie chciałam spróbować. I było warto, bo udało mi się osiągnąć sukces.

Dodaje, że informacją o zwycięstwie była bardzo zaskoczona, ponieważ nie spodziewała się, że pokona pozostałe kandydatki.— Byłam w szoku. Z tego co pamiętam, to inna dziewczyna prowadziła. Widocznie ostatnie dni zadecydowały o mojej wygranej. Wiadomość ta mnie bardzo ucieszyła — zapewnia Wiktoria. Wygranie takiego konkursu jest dla niej bardzo ważne.

Dlaczego?
— Jest to nowe doświadczenie, które w przyszłości może wnieść wiele różnych możliwości. Przede wszystkim podniosła się moja samoocena. Jestem bardziej pewna siebie. Pozwoli mi to na startowanie w kolejnych konkursach piękności lub castingach — podkreśla Wiktoria.

Podczas trwania konkursu wspierali ją rodzina, jej chłopak, przyjaciółki i znajomi z pracy.
Ranking śledziła wtedy, kiedy znalazła wolną chwilę, ponieważ pracuje i nie ma zbyt dużo czasu.


Ukończyła leśnictwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, uzyskała tytuł inżyniera, ale pracuje w Zalando. Marzy jednak o tym, aby dostać pracę w swoim zawodzie. Na razie czeka na staż w lasach państwowych. Zamierza także dalej studiować i skończyć studia magisterskie.
Jej hobby to fotografia. Robi zdjęcia o bardzo różnej tematyce. Wolne chwile, których nie ma zbyt wiele, spędza ze znajomymi i rodziną.

— Staram się korzystać z życia. Czas spędzam aktywnie, jeżdżąc na rowerze. Lubię pływać. Słucham też muzyki i uwielbiam tańczyć. Stawiam sobie cele i je realizuję, a także spełniam marzenia — wymienia.

Kiedyś bardzo była zainteresowana modelingiem. Miała konto na maxmodels i, jak mówi, miała bardzo dużo różnych ofert i zaproszeń na sesje fotograficzne. Nie skorzystała z nich, ponieważ studiowała.

— Nie miałam na to zbytnio czasu, a później zajęłam się życiem codziennym i tak jakoś poszło to w zapomnienie. Myślę, że jednak modeling od zawsze był jedną z moich pasji, na którą jeśli tylko się chce i znajdzie czas, to można zacząć ją spełniać bardziej realnie. Jednak wiadomo, różnie to w życiu bywa. Ja mam sporo marzeń i nie da rady wszystkich spełnić. Uważam, że jeśli choć połowę się osiągnie, to już jest sukces i jest się szczęśliwym — przekonuje Wiktoria. I dodaje, że jej dwa najważniejsze marzenia to: bycie modelką i dostanie pracy w wyuczonym zawodzie leśnika, ponieważ kocha przyrodę, którą często fotografuje.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5