Niezależna Formacja Artystyczna: zapraszamy na montaż słowno-muzyczny

2021-05-29 10:37:00 (ost. akt: 2021-05-29 10:37:59)

Autor zdjęcia: Zuzanna Leszczyńska

Nie udało się nam w Dniu Kobiet, ale za to uda nam się na Dzień Matki. Z tej okazji 29 maja na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie gościć będziemy Niezależną Formację Artystyczną. Ta pochodząca z Nidzicy grupa po bardzo długiej przerwie wróciła do pracy twórczej.
Artyści przygotowują obecnie oparty na utworach dwojga wybitnych autorów tekstów: Agnieszki Osieckiej oraz Wojciecha Młynarskiego, spektakl muzyczny pt. "Mistrzowie Słowa". Zobaczymy a przede wszystkim usłyszymy jego obszerne fragmenty, można by rzec - przedpremierowo.

Wystąpią: Izabela Fabisiak, Jagoda Wasiołkowska, Magdalena Żukowska, Paweł Koziński, Krzysztof Renda, Robert Bieńkowski, Krzysztof Żukowski oraz Artur Jasiński.

Wydarzenie to będzie wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Już w marcu, z inicjatywy Wójta Gminy Janowo, Grzegorza Napiwodzkiego, planowaliśmy połączyć wydarzenie artystyczne ze zbiórką pieniędzy na cel charytatywny. Wtedy z oczywistych powodów tych planów nie udało się zrealizować. Teraz naszym wspólnym celem jest zebranie środków na operację dla małego Antosia Prusik. Nie piszemy więc że wstęp jest wolny, bo liczymy na waszą hojność podczas zbiórki.

Gminny Ośrodek Kultury w Janowie
29 maja
godz. 18:00

źródło: GOK Janowo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5