Luzowanie obostrzeń. Co na to mieszkańcy Nidzicy?

2021-05-03 18:00:00 (ost. akt: 2021-05-03 18:44:23)

Autor zdjęcia: Jakub Jankowski

28 kwietnia odbyła się kolejna konferencja rządu dotycząca znoszenie niektórych obostrzeń.
Plany rządzących zakładają między innymi powrót uczniów do nauki stacjonarnej, otwarcie restauracji, branży fitness czy brak nakazu noszenia maseczek na świeżym powietrzu. O tempo zdejmowania obostrzeń i zdanie na ich temat zapytaliśmy mieszkańców Nidzicy.

Obrazek w tresci

Wanda
Moim zdaniem nawet szybciej powinno się zdejmować obostrzenia, męczy mnie już ciągłe chodzenie w maseczkach. Ludzie też mają już dość obecnej sytuacji.

Obrazek w tresci

Arkadiusz
Uważam, że większość obostrzeń powinna zostać zniesiona. Lockdown trwa już bardzo długo i każdy z nas jest już tym zmęczony. Takie obiekty jak siłownie czy restauracje powinny zostać otwarte nawet z ograniczoną ilością osób.

Obrazek w tresci

Dawid
Moim zdaniem, jako człowieka pracującego w gastronomii, kucharza te obostrzenia są bezsensowne. W ogóle jeżeli chodzi o polską gastronomię i hotelarstwo to te obostrzenia tak naprawdę utrudniają życie. Tu już nawet nie chodzi o roznoszenie wirusa, a chyba żeby zamydlić ludziom oczy, wrzucać jakieś nowe obostrzenia, żeby się działo i było głośno.

Bogumiła
Ludzie są już bardzo zmęczeni wszechobecnymi obostrzeniami, musimy je zdejmować, bo wszyscy się wykończą. To już ponad rok od kiedy wszystkiego się nam zabrania.

Jakub Jankowski

A Wy co o tym myślicie??

Czy obostrzenia powinny być znoszone?
pokaż wyniki »

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5