Ziołolecznictwo anti age

2020-10-19 07:00:00 (ost. akt: 2020-10-16 14:02:04)
Ziołolecznictwo przeciwstarzeniowe Anti Age to program terapeutyczny, którego założenia sięgają do korzeni medycyny chińskiej i syberyjskiej.
Ma na celu wstrzymanie procesów starzenia, oczyszczenie przestrzeni międzykomórkowych, wzmocnienie i poprawienie kondycji całego organizmu, dodanie energii, odporności i sił witalnych, poprzez strategię ziołoleczniczą opartą o stosowanie odpowiednio dobranych ziół leczniczych wpływających w szczególności na układ nerwowy, hormonalny, pokarmowy, sercowo-naczyniowy.

Zdrowie tych układów jest szczególnie ważne w zachowaniu młodości. Ziołolecznictwo przeciwstarzeniowe ma na celu aktywację komórek ciała w taki sposób, by przy wsparciu ziół wyleczyły się mikrourazy i stany zapalne, po czym komórki przestaną być obciążone i zaczną regenerować się same. Fitoterapia Anti Age jest częścią medycyny spersonalizowanej, skrojonej na miarę dla każdego pacjenta uwzględniając jego potrzeby i możliwości.

Ziołolecznictwo Anti Age wspomaga procesy regeneracji komórek w naturalny sposób. Zioła są wspaniale przyswajalne przez organizm, ponieważ ludzkie DNA jest w 60% podobne do DNA roślin. Substancje aktywne z ziół dostają się do naszego ciała zdecydowanie lepiej, niż z leków syntetycznych. Zioła działają leczniczo w wegetatywnym układzie nerwowym, natomiast substancje chemiczne, syntetyczne nie mają takiego dostępu. Dzięki przyjmowaniu ziół możemy opóźnić efekty starzenia, utrzymać sprawność, młodość i witalność na długi czas. Ziołolecznictwo Anti Age pomoże wzmocnić i zachować na dłużej efekty zabiegów stosowanych u lekarzy medycyny estetycznej*.

Możecie Państwo aktywnie włączyć się w tworzenie działu Psychoterapia i Ziołolecznictwo poprzez propozycje tematów z tych dziedzin, o których chcielibyście dowiedzieć się więcej. Propozycje można zgłaszać na adres mailowy: nidzica@gazetaolsztynska.pl

Dr Katarzyna Kęsicka

* Artykuł ma charakter informacyjny, nie jest poradą lekarską, ani farmaceutyczną.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5