Na ul. Sprzymierzonych dachował samochód

2020-05-25 08:33:25(ost. akt: 2020-05-25 14:36:33)
Niedostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych skutkowało dachowaniem pojazdu dacia na ul. Sprzymierzonych w Nidzicy.
Dziś (25.05.2020 r.) około godz. 7:40 oficer dyżurny nidzickiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Nidzicy na ul. Sprzymierzonych (droga W545).

Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobową dacią, jadąc od strony m. Napiwoda w kierunku centrum miasta, nie dostosowała prędkości do warunków drogowych w wyniku czego zjechała na pobocze, uderzyła w przydrożną latarnię i doprowadziła do wywrócenia pojazdu.

50 - letniej mieszkance Nidzicy na miejscu zdarzenia została udzielona pomoc medyczna, jej stan nie wymagał hospitalizacji.

Kobieta jechała sama, była trzeźwa. Policjanci na sprawczynię groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego nałożyli mandat karny. Na czas prowadzenia czynności na miejscu kolizji droga była zablokowana.

- Do zdarzenia wyjechał samochód ratownictwa technicznego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nidzicy, OSP Napiwoda i Łyna. Obecnie droga jest zablokowana. Samochodem podróżowała jedna osoba - poinformował oficer prasowy KP PSP Andrzej Osowski.
zl/KPP


Obrazek w tresci

Obrazek w tresciCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (25 maja) wydaniu m.in.


zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuNajmłodsi wracają dziś do szkół
Od dziś częściowo zostały odblokowane zajęcia w szkołach. Sposób ich prowadzenia zależy jednak od dyrektorów, więc każda placówka może organizować zajęcia trochę inaczej. Brak szczegółów nie pomaga w ich organizacji.

Majówka nad jeziorem Ukiel Olsztyn szykuje się do sezonu
W środę odbędzie się sesja Rady Miasta, którą zdominuje przygotowanie Olsztyna do sezonu letniego. Na tapecie są OSiR, instytucje kultury czy oświata. Ale i tak wszystko to jedna wielka niewiadoma, bo epidemia może pozmieniać plany.

Sondaż: chcemy handlu w niedzielę
Czy sklepy znowu będą otwarte w niedziele, a przynajmniej do końca roku? Chce tego co drugi z nas. To niewykluczone, bo pandemia zmieniła wszystko, także handel i nasze spojrzenie na pracę i zakupy w siódmym dniu tygodnia.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Biedactwo #2925243 | 37.47.*.* 25 maj 2020 15:09

  Pewnie kobiecina do Biedarony śpieszyła się na promocje.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

 2. To jest właśnie poziom #2925192 | 46.170.*.* 25 maj 2020 11:28

  Posłuchaj Rafała Ziemkiewicza to poznasz dno polskiego dziennikarstwa.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5