Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role

2020-02-03 13:00:00 (ost. akt: 2020-02-03 10:29:48)

Autor zdjęcia: Agnieszka Tańska

Babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka. Ich święto to dzień niezwykły dla każdego wnuka. To dzień pełen uśmiechów, radości, łez i wzruszeń.
Z tej okazji w oddziałach przedszkolnych SP 3 odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyłym gościom dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pań: Agnieszki Gnidzińskiej, Anny Godlewskiej i Joanny Tyberskiej.

Przedszkolaki poprzez recytację, śpiew, taniec oraz grę na instrumentach mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa skierowane pod ich adresem. Nie zabrakło też scen humorystycznych, które wywołały uśmiech na twarzach odbiorców. Pięknie udekorowana przez Jacka Gnidzińskiego i Annę Małecką sala sprzyjała świątecznej atmosferze.

W przyjęciu gości pomagali też rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do podzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim wzmocnienia więzi rodzinnych. Piątek okazał się dniem niezwykłym dla wszystkich uczestników tej uroczystości.

Agnieszka Gnidzińska


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Agn

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5