Sztangiści i trener TS Nida w kadrze narodowej!

2019-11-26 16:00:00 (ost. akt: 2019-11-26 11:40:43)
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW || Michał Jaworski, Hubert Pietrzak i Bartosz Burski oraz trener Marek Nachtygal zostali powołani w skład reprezentacji Polski juniorów na Mistrzostwa Europy!
Trzej sztangiści Towarzystwa Sportowego Nida: Michał Jaworski, Hubert Pietrzak i Bartosz Burski oraz trener Marek Nachtygal (jako członek sztabu szkoleniowego) zostali powołani w skład reprezentacji Polski juniorów na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w grudniu w Izraelu – w mieście portowym Ejlat nad Morzem Czerwonym.

Obecnie nasi zawodnicy i trener przebywają na zgrupowaniu kadry narodowej w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. Jest to duży sukces naszego lokalnego środowiska sportowego.

Ponadto zawodnicy TS Nida 9 listopada brali udział w Mistrzostwach Warmińsko – Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Kurzętniku. Nidzicki klub reprezentowało 14 zawodników.

Złote medale zdobyli: Damian Łęgowski, Hubert Pietrzak i Jakub Jaworski, srebrne: Konrad Możdżonek, Bartosz Burski i Michał Jaworski, a brązowy Cezary Łęgowski.

Zawodnicy zwyciężyli w rywalizacji drużynowej o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik wyprzedzając LUKS MEYER ELLBLĄG, LUKS TKKF KURZĘTNIK, MLKS SIŁA BARTOSZYCE, SKF ZJEDNOCZENI OLSZTYN.

Natomiast 23 listopada zawodnicy zwyciężyli w rywalizacji drużynowej w XV Memoriale Ryszarda Rysztowskiego, który odbył się w Bartoszycach. Zawodnicy TS Nida dotychczas zdobywali medale w Mistrzostwach Polski. Życzymy im sukcesów na arenie międzynarodowej.

TS Nida

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5