Moc atrakcji podczas festynu rodzinnego w Waszulkach

2019-07-30 15:00:00 (ost. akt: 2019-07-30 12:25:58)
fot. Mateusz Ładziński

fot. Mateusz Ładziński

Wielobój rodzinny, zabawy animacyjne, fotobudka to nie jedyne atrakcje, jakie czekały na przybyłych podczas festynu rodzinnego 20 lipca w Waszulkach.
Festyn rozpoczął występ artystyczny, przygotowany przez dzieci i młodzież z Waszulk: Julię Bandurską, Kingę Korpal, Julię Lewikowską, Julkę Polkowską, Kacpra Kępskiego, Szymona Gorczycę, Natalkę Zakrzewską, Amelkę Kowalską, Klaudię Jastrzębowską, Roksanę Żądłowską, Dawida Korpala, Krzysia Bandurskiego oraz Olgę Ciężką.

Wiele atrakcji czekało na mieszkańców i sympatyków Waszulk i Robaczewa. Część artystyczną i rekreacyjno- sportową poprowadzili Krzysztof i Anna Lewikowscy.

Festyn został zorganizowany przez sołtys i radę sołecką. Ogromnym zaangażowaniem wsparli nasze wspólne wydarzenie mieszkańcy, którzy jak co roku bezinteresownie piekli ciasta, przygotowywali poczęstunek, a także wspierali innymi potrzebnymi materiałami, mediami, sprzętem i własną pracą.

Festyn był doskonałą okazją do rodzinnych konkursów. W wieloboju rodzinnym udział wzięło 5 czteroosobowych drużyn. Uczestnicy ujawniali talenty estradowe. I miejsce zajęli „Megamocni” w składzie Kinga Korpal, Kacper Kępski, Julia Bandurska, Paweł Kęspki. Na przybyłych czekał gorący żur, słodki poczęstunek w grzybku, a wieczorem kiełbaski przy ognisku i przygrywającym zespole Foxter.

Anna Lewikowska
fot. Mateusz Ładziński


Obrazek w tresci

Obrazek w tresciCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Anonimek #2770250 | 37.248.*.* 31 lip 2019 15:39

    Impreza fajna, ale jak zespół zaczął grać to trzeba było się zawijać.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5