Dzień Babci i Dziadka w Niepublicznym Przedszkolu "Bajka"

2019-01-30 16:00:00 (ost. akt: 2019-01-30 14:27:13)

Autor zdjęcia: Bajka

Był to niezwykły dzień, pełen radości i uśmiechu.
18 i 22 stycznia w Niepublicznym Przedszkolu "Bajka" w Piątkach odbyły się uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcie i Dziadkowie zajmują ważne miejsce w serduszku małego dziecka, dlatego też, co roku obchodzimy w naszym przedszkolu ten dzień bardzo uroczyście.
Dzieci z grupy "tygryski" pod kierunkiem Agnieszki Komorowskiej i Katarzyny Halickiej zaprezentowały montaż jasełkowy, w którym pięknie recytowały swoje kwestie, śpiewały pastorałki i z wielkim przejęciem odgrywały swoje role.

Następnie zaśpiewali "Sto lat" i wręczyli swoim najbliższym przygotowane samodzielnie upominki z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dzieci z grupy "Smerfy" pod kierunkiem Agnieszki Zbirowskiej i Aleksandry Mikołajewskiej przedstawiły specjalny program artystyczny, w którym przepięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki dla swoich Babć i Dziadków i tym samym podziękowali za cierpliwość, miłość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom.

Następnie wręczyli laurki z życzeniami, a na zakończenie wszyscy goście zostali zaproszeni do wspólnego tańca i słodkiego poczęstunku.

Był to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale również dla Kochanych Babć i dziadków. Dlatego też, ważne są takie spotkania i czas spędzony razem z wnuczętami.

Bajka


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: przedszkolebajka

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5