Michał w gronie laureatów

2019-01-08 10:00:00 (ost. akt: 2019-01-07 21:49:54)

Autor zdjęcia: PIOTR KOSCIJANCZUK

Michał Łamejko, uczeń kl. IV d Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy zajął III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. ,,Święty Mikołaj w moich oczach” w kategorii wiekowej klas IV-VIII.
Jest to znaczący sukces, ponieważ na konkurs wpłynęło 165 prac uczniów z całego kraju. Konkurs został ogłoszony przez Szkołę Podstawową nr 56 im. Henryka Sławika w Katowicach.

Przewodnim jego celem było rozwijanie zainteresowań tradycjami bożonarodzeniowymi, pobudzenie wyobraźni i kreatywności, prezentacja talentów plastycznych, inspirowanie do aktywności twórczej własnej oraz czerpanie radości z procesu tworzenia.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej postać Świętego Mikołaja lub z nim związanej historii.

Jury powołane przez organizatora konkursu przy wyborze prac wzięło pod uwagę następujące kryteria oceny: oryginalność, estetykę, technikę, walory artystyczne oraz ciekawe ujęcie tematu.

Laureat otrzyma nagrodę rzeczową oraz pamiątkowy dyplom.
Uczeń wykonał pracę pod kierunkiem Małgorzaty Rydzewskiej.

Serdecznie gratulujemy utalentowanemu plastycznie Michałowi.

Małgorzata Rydzewska

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Piotr2014

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5