Szkoły z Powiatu Nidzickiego dopisały się do rządowego programu OSE

2018-10-29 19:00:00 (ost. akt: 2018-10-29 12:06:26)

Autor zdjęcia: Anna Chojnacka

Dyrektorzy szkół: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego, Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego, prowadzonych przez Powiat Nidzicki podpisali umowy na przyłączenie do programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, czyli szybkiego internetu światłowodowego.
Podpisanie umów odbyło się w szkole w Stradunach. w obecności Ministra Cyfryzacji Pana Marka Zagórskiego, wicekuratora Wojciecha Cybulskiego.

OSE to szansa na rozwój dla tysięcy szkół w Polsce., jest to rządowy projekt polegający na zapewnieniu placówkom szkolnym w całej Polsce szybkiego, światłowodowego Internetu.

Wdrożenie rządowego projektu OSE stanowić będzie cywilizacyjną zmianę dla polskich szkół. Bezpieczny internet w każdej szkole to szansa na wyrównanie dostępu do wiedzy, rozwój nowych form kształcenia oraz zdobywanie kompetencji, zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli.

SOSW Nidzica


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: AniaCh

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5