Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci-stara się zobaczyć ich dusze

2018-10-16 13:06:52(ost. akt: 2018-10-16 13:09:16)

Autor zdjęcia: Przedszkole Nr 4 w Nidzicy

W czwartek 11 października w Przedszkolu Nr 4 Kraina Odkrywców obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Na uroczystość oprócz pracowników przedszkola została również zaproszona dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy M. Sawicka.

Po oficjalnym powitaniu i złożeniu życzeń przez dyrektor Dorotę Kierzkowską grupa V przedstawiła montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem nauczycielek: Anety Lisowskiej i Doroty Krawczyk .

Były życzenia, wiersze i piosenki. Niespodziankę przygotowały również nauczycielki pracujące w przedszkolu. Swoje artystyczne umiejętności zaprezentowały inscenizując wiersze: „Samochwała”, „Leń”, „Zosia Samosia”, „Tańcowała igła z nitką”, „Żuk”.

Na zakończenie uroczystości przedszkolaki złożyły życzenia wszystkim pracownikom i zaprezentowały układ taneczny do muzyki despacito.

Aneta Lisowska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PRZEDSZKOLE4

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5