Festyn w Sołectwie Rączki

2018-07-04 07:00:00(ost. akt: 2018-07-04 18:49:11)
Mimo niskiej temperatury i pochmurnej aury w Rączkach odbył się festyn.
Atmosferę podgrzały spacerujące po naszej miejscowości postacie bajkowe Myszka Miki i Myszka Minnie, które przyniosły wiele radości dzieciom jak i dorosłym.

Niezapomnianą atrakcją dla dzieciaków były odwiedziny grupy MotoClub Wel z Dąbrówna. Dzieci mogły usiąść na wybranym motocyklu w celu zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia oraz dzięki naszej gościnności dodatkowo dzieciaki mogły przejechać się w asyście doświadczonego motocyklisty urokliwymi motocyklami.

Na najmłodszych uczestników czekały również dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, słodycze, napoje oraz lody. Wszyscy zgromadzeni mogli częstować się grillowaną kiełbaską oraz kaszanką.

Kolejną zaplanowaną przez sołtysa atrakcją była loteria fantowa oraz konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, które przyniosły wiele zabawy.

Chętnych nie brakowało również przy punkcie medycznym, gdzie Wioletta Pargólska mierzyła ciśnienie oraz poziom cukru.

Ostatnim punktem festynu była zabawa taneczna, która rozpoczęła się około godziny 20:00 i trwała do ostatniego gościa na parkiecie.
Uczestnikom festynu serdecznie dziękujemy za przemiłą zabawę.
MS


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: solectworaczki

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5