Koniec sparingów, czas na ligę!

2018-04-05 07:00:00 (ost. akt: 2018-04-04 13:53:20)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

W okresie zimowym, w którym nasi zawodnicy przygotowywali się do rundy wiosennej, drużyna pod wodzą Bartosza Kruschel, rozegrała pięć meczy kontrolnych.
Pierwszym przeciwnikiem był Omulew Wielbark. Spotkanie zakończyło się wygraną Startu 6-4. Następnym rywalem była drużyna z A-klasy, LZS Tyrowo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a bramkę dla naszego zespołu zdobył Dominik Bróździński.

W następnym sparingu, zmierzyliśmy się z LKS Różnowo. Wynik spotkania to 2:4 dla drużyny z Różnowa. Dla naszego zespołu bramki zdobyli Dominik Bróździński i Kuba Chlewiński. Czwartą drużyną, z którą się zmierzyliśmy było GSZS Delfin Rybno. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 dla drużyny z Rybna.

Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Morzyc. Ostatni sparing, rozegrany w sobotę (24.03) z drużyną KS Iskra Narzym, zakończył się wynikiem 6:2. Dla naszego zespołu bramki zdobyli, Kamil Michalski x2, Dominik Bróździński x2, Piotr Mioduszewski oraz Alan Zasadzki. W pierwszym meczu rundy wiosennej, drużyna Startu, zmierzy się z KS Gmina Kozłowo.

Mecz rozegrany zostanie na boisku w Kozłowie, 7 kwietnia o godzinie 16:00. Już dziś serdecznie zapraszamy sympatyków obu drużyn na pierwsze ligowe zmagania!

MKS Start Nidzica

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5