"Trzecioklasiści z Jedynki z wizytą w Warszawie"

2018-03-16 10:00:00 (ost. akt: 2018-03-15 15:01:28)

Autor zdjęcia: Szkoła

Uczniowie klasy 3e (wych. Sylwia Gawlik), 3a (wych. Beata E. Dąbrowska) i 3b (wych. Agnieszka Zawadzka) wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Czekało tam na nich mnóstwo atrakcji i wrażeń.
Dzień rozpoczął się od zwiedzania Pałacu Kultury i Nauki. Piękne i monumentalne sale, żyrandole i klatki schodowe bardzo się spodobały zwiedzającym, a wjazd windą na XXX piętro i zobaczenie panoramy miasta z tej wysokości okazał się emocjonującym przeżyciem. Jak to określił jeden z uczniów 3a „świat jest o wiele piękniejszy z tej perspektywy”.

Kolejnym i bardzo wyczekiwanym punktem była wizyta na Stadionie Narodowym. Dzieci z zapartym tchem słuchały opowieści przewodnika i odwiedzały magiczne dla kibiców miejsca – trybuny, szatnie piłkarskie, wyjście na murawę. Możliwość zobaczenia z bliska pomieszczeń, gdzie nieraz przebywają ich sportowi idole była bezcenna.

Na koniec wszyscy znaleźli się w magicznym świecie klocków lego. Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków Lego INWAZJA GIGANTÓW zgromadziła najpiękniejsze i największe konstrukcje z całej Europy.

Trzecioklasiści mieli okazję zobaczyć m.in. monumentalne budowle i postaci, baśniowe krainy, świat Star Wars, szkielet i narządy człowieka, wioskę Smerfów, rafę koralową i wiele innych ułożonych z klocków lego rzeczy.

Po obejrzeniu tych niesamowitych klockowych rzeźb przyszedł czas na beztroską i kreatywną zabawę w małym Legolandzie.
szkołaCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPnr1

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5