Stałam pod "gołym prętem"
2018-02-19 07:00:00(ost. akt: 2018-02-18 21:48:22)
SYGNAŁ CZYTELNIKA\\\ Do naszej redakcji zadzwoniła mieszkanka Nidzicy. — Tabliczki z nazwami ulic są w fatalnym stanie. Szukałam ulicy 3 Maja i nie mogłam znaleźć. Okazało się, że stałam pod "gołym prętem". Ta tabliczka nie była wymieniana od początku ustalania nazwy — mówiła kobieta.
O problemie pisaliśmy już w zeszłym roku. Okazało się wówczas, że w budżecie nie było już środków, które można przeznaczyć na ten cel. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak sprawa z renowacją tabliczek będzie wyglądać w tym roku.
— W nowym budżecie są zabezpieczone środki na ten cel. Jest to kwota 18 tys. zł., co nie wystarcza na renowacje wszystkich tabliczek, w związku z tym wymienione lub odnowione będą tylko te tabliczki, które są w najgorszym stanie — wyjaśnia Paweł Koziński- Kierownik Wydziału Pozyskiwania Środków Pomocowych, Rozwoju i Komunikacji Społecznej UM.
Czytaj e-wydanie
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
Dawny mieszkaniec #2446403 | 188.146.*.* 22 lut 2018 19:31
Proszę w końcu zmienić tabliczkę na pl. Wolności o treści ul.pl.Wolności.Proszę o to od wielu lat.Niestety począwszy od panowania R.Kumelskiego nikt z kolejnych władz nie reagował na moje prośby na łamach elektronicznej GN.Może w końcu ktoś skasuje ten symbol nieuctwa i wątpliwej promocji tego przecież ładnego miasteczka.Wielokrotnie widziałem wijących się ze śmiechu turystów.Niektórzy nawet robili sobie zdjęcia pod tą tabliczką. Może w końcu beneficjenci naszych podatków pójdą po rozum do głowy.
odpowiedz na ten komentarz
PANIE BURMISTRZU #2445844 | 22 lut 2018 08:21
złośliwość ironia babo zciebie kipi trzeba było zadzwonić a obchodu miasta powinni robić co tydzień pierdzistołki z gminy i niwelować takie sytuacje i inne jak wyłamane słupki porwane łancuchy dziury w chodnikach i jezdniach malowane sciany brak nazw ulic
Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz
pod gołym prętem #2444007 | 83.3.*.* 19 lut 2018 11:32
to straszne
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
to #2443874 | 89.228.*.* 19 lut 2018 07:10
zadnej rezerwy na wypadek gdyby , miasto nie ma?
Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz