Odnowili przysięgę "Małego Ekologa"

2017-11-14 11:00:00(ost. akt: 2017-11-13 22:09:52)

Autor zdjęcia: Przedszkole Nr 4 w Nidzicy

10 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Drzewa.
Do obchodów tej uroczystości jak każdego roku przygotowywaliśmy się bardzo starannie. Podejmowane działania przez naszych przedszkolaków podnoszą efektywność i atrakcyjność pracy dydaktycznej, oraz motywują do poszukiwania nowych i ciekawych rozwiązań w zakresie ekologii.

W obecności leśników, dzieci odnowiły uroczystą przysięgę "Małego Ekologa", którego efektem było, rozbudzanie i rozwijanie pasji poznawczej świata, utrwalanie i poszerzanie wiadomości o przyrodzie oraz konieczność ochrony środowisk.

Po części artystycznej o tematyce ekologicznej, nauczycielki z naszego przedszkola przedstawiły bajkę pt "Czerwony Kapturek" .

Justyna Worobiej


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PRZEDSZKOLE4

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5