Śniadanie Daje Moc

2017-11-13 17:00:00(ost. akt: 2017-11-13 10:01:55)

Autor zdjęcia: Marzena Jeżewska

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rączkach po raz kolejny przystąpili do akcji „Śniadanie Daje Moc”.
Pieczywo, wędliny, nabiał, różnorodne warzywa i owoce znalazły się na talerzach uczniów naszej szkoły, którzy postanowili udowodnić, że prawidłowo skomponowane śniadanie daje mnóstwo energii do nauki i zabawy.

W trakcie spotkania dzieci razem z nauczycielami oraz rodzicami przygotowywały smaczne i pełnowartościowe posiłki: kanapki, sałatki, owocowe i warzywne szaszłyki, koktajle.

Nasze kulinarne poczynania wzbogaciła pielęgniarka szkolna, która podczas spotkania przypomniała dzieciom 12 zasad zdrowego żywienia.

Wspólne przygotowanie śniadania okazało się dla uczniów świetną zabawą, lekcją kulturalnego spożywania posiłku, w trakcie której pogłębili wiedzę o zdrowych nawykach żywieniowych.

Marzena JeżewskaCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: spraczki

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5