Wykonawca poprawi swoją pracę
2017-09-26 07:00:00(ost. akt: 2017-09-25 16:48:38)
Do naszej redakcji zadzwonił mieszkaniec bloku przy ul Kościelnej 1 (daw. XXX-lecia). — Proszę zobaczyć w jakich warunkach my tu żyjemy. Układali rury przy parkingu od strony kościoła, ale jak to teraz wygląda?
Ziemia nie jest stabilna, wszędzie doły, woda, nie da się zaparkować. Tacy byliśmy zadowoleni, jak się dowiedzieliśmy o tym remoncie, nie mieliśmy jednak pojęcia, że będzie on miał takie fatalne skutki — mówił mężczyzna.
Mieszkaniec dodał, że wcześniej osiedle wyglądało naprawdę ładnie, nie było dziur, kostka nie była uszkodzona. Osiedle należy do Spółdzielni Mieszkaniowej "Odbudowa", która powinna wyegzekwować od inwestora przywrócenie terenu do stanu pierwotnego.
Prezes zarządu spółdzielni Joanna Szczepkowska potwierdza, że takie sygnały mieszkańców już do nich wpłynęły.
— Jesteśmy po rozmowach z wykonawcą. Negocjacje dotyczyły materiału, z którego nawierzchnia ma zostać wykonana. Do tej pory był to asfalt, spółdzielnia natomiast wskazała, by nawierzchnia została wykonana z kostki brukowej. Teren zostanie przywrócony do stanu pierwotnego — zapewnia Joanna Szczepkowska.
zl
zl
Czytaj e-wydanie
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez