Dlaczego rośliny owadożerne "jedzą" owady?

2017-03-01 13:00:20(ost. akt: 2017-03-01 09:33:15)

Autor zdjęcia: PIOTR KOSCIJANCZUK

Na te i wiele innych pytań uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Nidzicy uzyskali odpowiedzi podczas kolejnej niezapomnianej Nocy biologów. Uczniowie gimnazjum po raz kolejny odwiedzili miasteczko uniwersyteckie w Kortowie.
Z bogatej oferty zajęć, przygotowanej przez Uniwersytet Warmińsko – Mazurski, kierownik wycieczki Lidia Trabczys opracowała harmonogram korelujący z podstawą programową gimnazjum. Uczniowie uczestniczyli w różnego rodzaju zajęciach: warsztatach, laboratoriach, pokazach, wykładach i wystawach.

Noc biologów to niezmiernie cenna inicjatywa, niepowtarzalna okazja dla uczniów na poznawanie swoich możliwości i rozbudzanie ciekawości poznawczej. Mając na uwadze ogrom włożonej pracy, składamy serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom UWM w Olsztynie za wspaniałą inicjatywę, za pasję, z jaką ukazywali nam fascynujący świat biologii.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Piotr2014

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5