Zdrowe - nietrudne

2017-02-28 12:23:10(ost. akt: 2017-02-28 12:31:14)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Łynie

Szkoła to nie tylko miejsce nauki tabliczki mnożenia, ale także nabywania zdrowych nawyków żywieniowych. Program „Zdrowe-nietrudne” to wyjątkowa akcja realizowana z myślą o najmłodszych, która wystartowała w ubiegłym roku szkolnym. Po sukcesie i ogromnym zainteresowaniu, postanowiliśmy przystąpić ( SP w Łynie) do programu i zakwalifikowaliśmy się do II edycji.
Celem projektu było i będzie bezpośrednie kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych oraz, pośrednio, edukacja dorosłych.

Uczniowie klasy II rozpoczęli już swą przygodę i wzięli udział w pierwszych zajęciach pod hasłem „Poszukiwacze zdrowej energii. Energia dla aktywnego dziecka”. Końcowym efektem były warsztaty kulinarne, podczas których uczniowie przygotowali smaczne kanapki rybki.

Kolejne zajęcia kulinarne już za tydzień. Tym razem przygotują smaczną kaszę jaglaną z owocami oraz dodatkami, a w kolejnym tygodniu - koktajl owocowy.

SP
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: LYNA

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5