Start rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

2017-01-26 16:00:00 (ost. akt: 2017-01-26 13:40:38)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

23 stycznia po przerwie zimowej wznowili treningi piłkarze Startu Nidzica. O zadaniach, sparingach i sytuacji kadrowej przed runda wiosenna rozmawiamy z trenerem Bartoszem Kaczmarczykiem.
Czasu na treningi zostało już niewiele. Pierwszy mecz Start rozegra już 11 lutego.
Dlatego też treningi drużyna rozpoczęła ostro, 4 razy w tygodniu, po 2 tygodniach treningi będą się odbywały 3 razy w tygodniu i do tego sparing w weekend.

— Naszym głównym celem jest utrzymanie się w lidze. Od początku rozgrywek będziemy walczyć w każdym meczu o pełną pulę punktów — zapewnia trener Bartosz Kaczmarczyk.

Jest duża szansa, żeby tak się stało, bo żaden z zawodników nie odszedł z drużyny, a doszli Dominik Bróździński i Kuba Chlewiński. — Dołączy do nas także zawodnik A-klasy. Skład drużyny jest dobry. Są to młodzi zawodnicy, średnia wieku wynosi 22 lata — mówi trener.

— Piłkarsko, przy dobrym przygotowaniu motorycznym, jesteśmy w stanie wygrać w tej lidze, ponieważ umiejętności na to nam pozwalają . Ale oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy punkt musimy wybiegać i wywalczyć — dodaje. Potrzebne jest także pełne zaangażowanie zawodników w treningi i chęć do walki.

Plan sparingów
- 11 lutego z Omulwią Wielbark
- 18 lutego z Osą Ząbrowo
- 26 lutego ze Stomilem II
- 3 marca z Gminą Kozłowo
- 11 marca z GSZS Rybno

Jerzy BoczkowskiCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: JB

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5