"Hej kolęda, kolęda"- Jasełka w Przedszkolu Nr 4 Kraina Odkrywców

2016-12-22 20:00:00(ost. akt: 2016-12-22 18:58:54)
„Znowu minął rok, znów za oknem pada śnieg. Blask choinki w domu lśni, bo świąteczne idą dni.. Kolędnicy już odwiedzą każdy dom. Dzwonią sanie pośród zasp, bo kolędy nadszedł czas”.
Tymi słowami dzieci z grupy V Przedszkola Nr 4 Kraina Odkrywców rozpoczęły tegoroczne jasełka.

W specjalnie przygotowanych przez rodziców strojach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtwarzali swoje role.

Jasełka zostały przygotowane przez nauczycielki Elżbietę Chełmicką i Justynę Worobiej oraz logopedę Annę Siemek.

Kiedy część artystyczna dobiegła końca dzieci z grupy VII pod kierunkiem pani Danuty Kozińskiej zaprezentowały taniec dla narodzonego Jezusa.

Dyrektor przedszkola Dorota Kierzkowska zaproszonym gościom, zgromadzonym rodzicom, nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi oraz wychowankom przedszkola złożyła świąteczne życzenia.

Worobiej JustynaCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PRZEDSZKOLE4

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5