Poszukiwany mężczyzna zatrzymany podczas kontroli drogowej
2016-08-02 13:30:00(ost. akt: 2016-08-02 20:51:51)
Nidziccy policjanci zatrzymali 32-latka, który był poszukiwany. Nidziczanin w ręce funkcjonariuszy wpadł podczas kontroli drogowej. Auto prowadził nie mając do tego uprawnień. Mężczyzna najbliższy rok spędzi za kratkami za niepłacenie alimentów.
Około północy z poniedziałku na wtorek (01/02 sierpnia) w centrum Nidzicy policjanci z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej opla. Kierowcy sprawdzono dokumenty oraz został poddany badaniu na stan trzeźwości.
W trakcie kontroli okazało się, że od 15 lipca mężczyzna jest poszukiwany przez nidzicki sąd. Powodem tego było niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego.
32-latek później przyznał się policjantom, że wiedział, że jest poszukiwany. Nidziczanin na rok czasu trafił do więzienia.
Mężczyzna odpowie także za kierowanie pojazdem silnikowym nie posiadając do tego uprawnień.
Grozi mu kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów, o czym ostatecznie zdecyduje sąd.
kpp
Czytaj e-wydanie
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
Poszukiwany poszukiwana #2039276 | 188.146.*.* 3 sie 2016 11:39
"Poszukiwany mężczyzna zatrzymany podczas kontroli drogowej " Został zatrzymany i uciekł ? Czy został już odnaleziony czy dalej jest poszukiwany mężczyzna zatrzymany podczas kontroli drogowej ?
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
Matka #2038969 | 37.248.*.* 3 sie 2016 00:54
Szkoda ze za nieplacone alimenty nie posiedzi
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
Ads123 #2038543 | 83.9.*.* 2 sie 2016 14:48
Kijowski ? :D
Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz