Andrzej Arcyz nowym trenerem Startu

2016-07-16 10:00:00(ost. akt: 2016-07-22 09:27:38)
Andrzej Arcyz (z lewej)

Andrzej Arcyz (z lewej)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

W nidzickim Starcie kolejne zmiany! Funkcję trenera w drużynie seniorów objął Andrzej Arcyz.
W sezonie 2016/2017 na boiska nie wybiegną juniorzy młodsi.

— Zawarliśmy jednak z UKS-ami porozumienie, dzięki któremu zarówno seniorzy jak i juniorzy starsi będą mogli brać udział w rozgrywkach ligowych — mówi prezes Startu Nidzica, Paweł Urbański. Grupę juniorów będzie prowadził Bartosz Kaczmarczyk, a seniorów Andrzej Arcyz.

— Długo zastanawiałem się nad objęciem tego zespołu, jednak zdecydowałem się po namowie prezesa i kilku członków zarządu — mówi Andrzej Arcyz. Zaznacza, że są już po rozmowach z osobami zainteresowanymi grą w drużynie. Są to zarówno dotychczasowi zawodnicy, juniorzy starsi i młodsi, osoby, które wcześniej grały w barwach Startu, ale zrobiły sobie przerwę, jak i całkiem nowe osoby. Dodaje, że zawodnicy otrzymali 2 rozpisane mikrocykle treningowe.

19 lipca rozpoczynają się zajęcia treningowe całej drużyny. — Jedynym warunkiem jaki postawiłem jest trening i gra. Zawodnicy muszą się zastanowić czy będą w stanie pogodzić życie prywatne , rodzinne i naukę z grą w piłkę — zaznacza. — Innej opcji nie ma — dodaje. Inauguracja sezonu jesiennego już 13 sierpnia. Start Nidzica zmierzy się z Tęczą Miłomłyn.

— Wcześniej zagramy trzy mecze kontrolne. Z Gminą Kozłowo, MKS Szczytno i rezerwami Olsztyn — mówi Andrzej Arcyz. W jakim składzie? Dowiemy się już niebawem...

NIEZBĘDNIK

Stadion miejski w Nidzicy
ZMIANA TERMINU!!! 19 lipca, godz. 18 — rozpoczęcie treningów
30 lipca, godz. 18 — Start Nidzica - Gmina Kozłowo
3 sierpnia, godz 18 — Start Nidzica - MKS Szczytno
7 lipca, godz. 12 — Start Nidzica - Stomil Olsztyn II
13 sierpnia — Start Nidzica - Tęcza Miłomłyn


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5