Festyn Rodzinny w Rączkach

2016-06-07 20:12:39(ost. akt: 2016-06-07 15:13:51)

Autor zdjęcia: skwareczka18

W piękny słoneczny dzień w Rączkach odbył się festyn rodzinny. Zabawę rozpoczęto meczem o puchar Sołtysa, który przyniósł wiele zabawy dorosłym i młodzieży.
Następnie na dzieci czekało mnóstwo atrakcji tj. malowanie twarzy, loteria fantowa, puszczanie baniek.
Przygotowano również konkursy dla dzieci i dorosłych, które nagradzano upominkami.

Atrakcją, która wzbudziła ogromne zainteresowanie szczególnie wśród chłopców był przyjazd wozu strażackiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szkotowie. Dzieci spędziły dużo czasu w wozie i wspaniale się tam czuły więc na pewno niejednemu chłopcu po takiej prezentacji zamarzył się mundur i praca w straży.

Wszystkich zgromadzonych częstowano schłodzonymi napojami, słodyczami, ciastem popcornem, snackami, lodami. Dla dorosłych uczestników festynu około godziny 19:30 rozbrzmiała muzyka i zabawa trwała do późnych godzin.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy mogli poczęstować się pysznościami z grilla oraz bigosem.
Sołtys Rączek dziękuje wszystkim mieszkańcom za przemiłą zabawę licząc na obecność w przyszłym roku. Szczególne podziękowania należą się tym, którzy okazali nam wsparcie i pomoc przy organizacji festynu.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: solectworaczki

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5