Dzień Babci i Dziadka w Bajce

2016-01-26 14:22:55(ost. akt: 2016-01-26 14:26:48)

Autor zdjęcia: Katarzyna Kamińska-Siepsiak

Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w Niepublicznym Przedszkolu ,,Bajka’’ oraz w Niepublicznym Żłobku ,,Bajkowy Świat Malucha’’ w Piątkach.
21 i 22 stycznia gościliśmy w naszej placówce Babcie, Dziadków i Pradziadków na wspaniałych uroczystościach.

Mali artyści pod okiem swoich wychowawczyń przedstawili programy artystyczne; przedszkolaki pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły, za co Dziadkowie nagradzali swoje pociechy gromkimi brawami i uśmiechami.

W podziękowaniu za okazywaną, bezwarunkową Miłość, dzieci wręczyły im piękne własnoręcznie wykonane prezenty.

Z wielką radością swoich Kochanych Dziadków i Wspaniałe Babcie również przywitały Maluszki ze Żłobka. Całusom i przytulańcom nie było końca.

Dzieci wraz z wychowawczynią wręczyły Babciom i Dziadkom laurki i kwiatki wykonane samodzielnie, a następnie dzieciaczki zaprosiły swoje Babcie i Dziadków do zabawy.

W każdej grupie Ten wspaniały Dzień zakończył się wspólnym poczęstunkiem.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: przedszkolebajka

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5