Odblaskowe misie na bezpieczne ferie

2016-01-22 19:48:20(ost. akt: 2016-01-22 19:51:52)

Autor zdjęcia: KPP Nidzica

Nidziccy policjanci już po raz kolejny spotkali się z najmłodszymi uczniami Zespołu Szkół Nr 2 w Nidzicy. Rozmawiali z dziećmi na temat zagrożeń związanych z zimowym wypoczynkiem. Zachęcali je do noszenia elementów odblaskowych. Najmłodsze dzieci otrzymały własnoręcznie wykonane odblaskowe misie przez uczniów z klas gimnazjalnych.
Lidia Trabczys – zastępca dyrektora wspólnie z mł. asp. Piotrem Szczepkowskim uczestniczyli w spotkaniu z najmłodszymi uczniami w Zespole Szkół Nr 2 w Nidzicy.

Policjant wręczył dzieciom z oddziału przedszkolnego odblaskowe misie. Misie zostały wykonane własnoręcznie przez starszych uczniów gimnazjum.

Przypomnijmy, że akcja ta organizowana jest od wielu lat w Zespole Szkół Nr 2 w Nidzicy. Inicjatorką tego przedsięwzięcia jest nauczycielka Małgorzata Rydzewska.

Policjanci wspólnie ze Strażnikami Miejskimi od początku tygodnia rozmawiali z uczniami o zagrożeniach związanych z zimowym wypoczynkiem oraz bezpiecznym zachowaniu w czasie ferii zimowych. Podczas wizyty w szkole zachęcali również do noszenia elementów odblaskowych.

Spotkania zrealizowano w ramach działań „Bezpieczne Ferie 2016”. Przy okazji rozmów o bezpiecznym wypoczynku, Strażnicy Miejscy omówili problematykę segregacji i spalania odpadów komunalnych w ramach projektu „Kochasz dzieci nie pal śmieci”. Każdy z uczestników spotkań, otrzymał materiały informujące na temat segregacji i spalania odpadów komunalnych.

kpp


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. realista~~ #1914239 | 31.61.*.* 23 sty 2016 15:34

    Od małego urzędnik wychowuje dziecko każdego z rodziców a nikt nie duchowa lepiej swojego dziecka niż każdy rodzic swoje. W wieku przedszkolnym, następuje u każdego formowania charakterów dlatego tak ważne jest aby dziecko było wychowywane przez rodziców a nie przez Panie p rzedszkolanki, które chodzą do pracy często z obowiązku nie przyklądając się do swoich obowiązków! Nikt nie przekaże właściwych obyczajów i wzorców zachowań niż sami rodzice! Państwo chce wychowywać sobie niewolników już od początku w mentalności, że urzędnik jest ponad wszystko i pan policjant to autorytet! Słuchaj się Pana policjanta! PAN POLICJANT wypisze Ci 200 za brak pasów, ale to pan policjant ma rację! To pan policjant ma rację, gdy wreszcie przychodzi do domu i wraz z pracownikiem z mopsu może zabrać dziecko rodzinie często dlatego że nie ma cieplej wody, albo dzieciak nie ma co jeść bo jego ojciec został zatrzymany przez tego samego pana policjanta jak jechał po dwóch piwach, wracając ze sklepu i teraz nie pracuje bo szef wywalił go z roboty a pracował jako kierowca!

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5