Świąteczny koncert kolęd w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

2015-12-25 11:54:34(ost. akt: 2015-12-25 11:55:51)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy odbył się koncert kolęd. Na dwóch ostatnich lekcjach wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się w sali gimnastycznej szkoły aby wspólnie kolędować .
Uczniowie zaprezentowali kolędy we wszystkich językach jakie są nauczane w ZSO. Można było więc usłyszeć kolędy po angielsku , niemiecku , francusku i po rosyjsku. Nie zabrakło oczywiście najpiękniejszych kolęd w rodzimym języku. Podczas koncertu rozstrzygnięto również konkurs na najpiękniejszą bombkę choinkową. Kilka dni wcześniej wszystkie klasy otrzymały jednakowe , jednobarwne bombki i mogły je dowolnie zaprojektować. Inwencja uczniów zachwyciła wszystkich. Wszystkie bombki były bardzo oryginalne i niepowtarzalne.

Na koniec koncertu grono pedagogiczne ZSO przygotowało uczniom niespodziankę również wykonując kolędę. Występ nauczycieli spotkał się z ogromnym entuzjazmem uczniów którzy owacjami przekonali swoich pedagogów do wykonania jeszcze jednej kolędy. Cały koncert doskonale wprowadził wszystkich w okres ferii i w świąteczny nastrój.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5