Mikołaj i znany aktor w Jedynce

2015-12-15 13:36:04(ost. akt: 2015-12-15 11:37:24)

Autor zdjęcia: Szkoła

7 grudnia był to dzień pełen niezwykłych wrażeń! Uczniów klasy II a spotkała podwójna niespodzianka - klasę odwiedził św. Mikołaj, który przyniósł drobne podarki oraz absolwent naszej szkoły - Piotr Jankowski - aktor telewizyjny i filmowy, znany między innymi z seriali „Barwy Szczęścia”, „O mnie się nie martw”.
Rozemocjonowane tego dnia maluchy, początkowo nieco onieśmielone, były pod ogromnym wrażeniem spotkania. Pan Piotr przyniósł i pięknie przeczytał dzieciom kilka historyjek „Mikołajka” oraz dwa zabawne skandynawskie opowiadania „ Jak tata się ze mną bawił” i „Jak tata pokazał mi wszechświat”.

Szczególną atrakcją okazały się jednak autografy od słynnej osoby, wspólne zdjęcia oraz pytania wyjaśniające ciekawostki na temat pracy aktora i „recepty na sukces”. Pan Piotr skutecznie skrócił dystans, żartował z dziećmi i szybko przekonał ich do siebie.

Dzieci podziękowały miłemu gościowi za odwiedziny własnoręcznymi laurkami i piosenką, a kolejnego dnia samodzielnie opisały wspomnienia z tej lekcji.


Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5