Najlepsze zdjęcie promujące portal chceinternet.pl

2015-06-25 00:00:00(ost. akt: 2015-09-28 18:37:54)
Wiedzę o całym świecie zdobędę w internecie Konkurs „Chcę internet!” dobiegł końca. Za najlepsze zdjęcie promujące portal chceinternet.pl uznaliście państwo pracę Ferdynanda Sosnowskiego ze Szczytna. W konkursie ankiet zwyciężyła Teresa Kulbicka.
Od kwietnia do czerwca przesyłaliście państwo do nas zdjęcia promujące rozwój szybkiego internetu na Warmii i Mazurach. Pomysły były różne. W głosowaniu SMS-owym naszych czytelników za najlepsze uznane zostało zdjęcie wykonane przez pana Ferdynanda Sosnowskiego ze Szczytna, przedstawiającego kozibród do złudzenia przypominający antenę satelitarną.

– Dziękuję tym, którzy zagłosowali na moje zdjęcie – mówił zadowolony pan Ferdynand, kiedy dowiedział się, że wygrał. – Interesuję się fotografią makro, zazwyczaj fotografuję owady, ale ten kozibród aż prosił się, żeby go wykorzystać do promocji internetu. Sam dość często korzystam z internetu, wykorzystując go do wymiany uwag z kolegami fotografami.

Zwyciężczynią konkursu ankiet została pani Teresa Kulbicka za pomysłowe hasło „Babcia i dziadek mogą dać mi tylko spadek, wiedzę o całym świecie zdobędę w internecie”.

Konkurs to część promocji portalu chceinternet.pl, który powstał z inicjatywy samorządu województwa, by wspomóc tworzenie infrastruktury szerokopasmowego internetu na Warmii i Mazurach. Mieszkańcy, którzy oznaczą się na chceinternet.pl, wskażą operatorom telekomunikacyjnym, gdzie szybkiej sieci jest brak. – Budowa sieci szerokopasmowej to jedna z największych inwestycji w regionie – mówi Sylwia Jaskulska, członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. - Chcemy zniwelować internetowe białe plamy na obszarze województwa, bo dzisiejszym świecie ciężko żyć i pracować bez internetu.2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5