„Święty Ojciec Pio – charyzmatyczny spowiednik i cudotwórca”

2015-01-15 12:05:47(ost. akt: 2015-01-15 10:13:28)

Autor zdjęcia: Szkoła

Gimnazjalistki Zespołu Szkół nr 1 w Nidzicy wykazały się wielką wiedzą o Ojcu Pio i zdobyły czołowe miejsca w województwie.
W Zespole Szkół nr 1 odbył się pierwszy, szkolny etap Konkursu Wiedzy Religijnej pt. „Święty Ojciec Pio – charyzmatyczny spowiednik i cudotwórca”. Trzy uczennice Gimnazjum nr 1: Katarzyna Pianka – III c, Justyna Woźna – III c i Joanna Jasińska – III b, zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego.

Finał konkursu miał miejsce 12 stycznia 2015 r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. Wzięło w nim udział 55 uczniów z całej Diecezji (województwa warmińsko – mazurskiego). Po pierwszej pisemnej części wyłoniono 10 finalistów, którzy walczyli o najwyższe lokaty w etapie ustnym. Nasze gimnazjalistki wykazały się wielką wiedzą i zdobyły czołowe miejsca w województwie.

Laureatkami zostały:
I miejsce – Katarzyna Pianka
III miejsce – Joanna Jasińska
Justyna Woźna została finalistką i zajęła V miejsce.

Uczennice udzieliły wywiadu dla Radia Plus, ich sukces zostanie też opisany w ogólnopolskim „Gościu Niedzielnym”. Opiekunem uczennic jest pani Anna Gruszkiewicz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i radości.

POLECAMYPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPnr1

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5