Mali Odkrywcy przyjęci do grona przedszkolaków

2014-12-01 19:06:30(ost. akt: 2014-12-01 19:08:40)

Autor zdjęcia: Agnieszka Rudzińska

"Mali Naukowcy" z grupy II Przedszkola nr 4 zostali uroczyście przyjęci do grona przedszkolaków.
Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego. Dzieci zaprezentowały zdobyte w przedszkolu umiejętności: mówiły wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, a także akompaniowały na instrumentach perkusyjnych.

Po występach przyszedł czas na przedszkolne ślubowanie. Punktem kulminacyjnym był akt pasowania kandydatów na pełnoprawnych przedszkolaków. Każde dziecko otrzymało dyplom i książeczkę. Dla maluszków było to wielkie przeżycie, a na twarzach rodziców można było zauważyć zadowolenie i dumę ze swoich pociech.

Po emocjach związanych z pasowaniem odbył się poczęstunek. Pozytywne zaangażowanie rodziców odniosło sukces w całokształcie odbytej uroczystości. W estetykę sali odzwierciedlającej nastrój chwili dużo serca i pracy włożyła mama Katarzyny Mazanowskiej - pani Justyna, która również zasponsorowała dużej wielkości tort pięknie udekorowany.
Agnieszka Rudzińska


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: przedszkolenr4

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5