Lekcja Wolności w nidzickiej Dwójce

2014-06-02 09:35:15(ost. akt: 2014-06-02 09:36:21)

Autor zdjęcia: szkoła

W odpowiedzi na apel Ministra Edukacji Narodowej o włączenie się w tegoroczną akcję „Lekcja Wolności” uczniowie klasy 3b gimnazjum Zespołu Szkół nr 2 w Nidzicy przygotowali projekt edukacyjny „Nasza droga do Wolności”.
Celem projektu było przybliżenie wydarzeń związanych z kształtowaniem się niepodległego państwa polskiego, ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń 1989 roku. „Lekcje Wolności” poprzedzone zostały wprowadzeniem przez nauczycieli w tematykę 1989 roku oraz dyskusją na temat wpływu m.in. obrad Okrągłego Stołu i wyborów parlamentarnych 4 czerwca na obecną sytuację Polski i obecne warunki życia samych uczniów.  Całość uatrakcyjniła wystawa prac plastycznych naszych gimnazjalistów, którą zaprezentowano w holu szkolnego korytarza. Nad realizacją projektu czuwali Joanna Marcjanik – nauczyciel historii i Marcin Bąkowski – nauczyciel muzyki.
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5