Gospodarze zwycięzcami II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy

2024-07-06 16:00:00(ost. akt: 2024-07-05 12:10:45)
I miejsce - drużyna KPP w Nidzicy

Autor zdjęcia: KPP Nidzica

W koleżeńskiej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy. Zwycięzcami okazali się gospodarze. Zaraz po nich uplasowała się drużyna Akademii Policji w Szczytnie, a trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja z KPP w Ciechanowie.
W sobotę (29 czerwca) na boisku przy ul. Polnej w Nidzicy odbył się „II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Zarząd Terenowy NSZZP przy KPP w Nidzicy.

W zmaganiach wzięło udział 6 drużyn reprezentujących: KPP w Nidzicy, KPP w Braniewie, KPP w Mławie, KPP Ciechanowie, a także Akademię Policji w Szczytnie i Nadleśnictwo Nidzica. Po emocjonującej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła drużyna gospodarzy - reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Akademii Policji w Szczytnie, a trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyło 3 zawodników. Tytuł najlepszego strzelca zdobył Daniel Komorowski - policjant z KPP w Braniewie. Statuetkę najlepszego zawodnika Turnieju otrzymał Mateusz Abramczyk - policjant z Akademii Policji w Szczytnie, a tytuł najlepszego bramkarza Turnieju trafił do Andrzeja Łochnickiego - policjanta z KPP w Nidzicy.