"Z miłości do szkoły" — walentynkowy bal w Skarlinie [ZDJĘCIA]

2020-02-09 12:31:31(ost. akt: 2020-02-09 12:42:21)
Przedstawiciele Rady Rodziców zachęcali panów do kupienia różyczek i lizaków dla wybranek swojego serca

Przedstawiciele Rady Rodziców zachęcali panów do kupienia różyczek i lizaków dla wybranek swojego serca

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Skarlinie zorganizowała bal walentynkowy pod hasłem „Z miłości do szkoły”. Pozyskane z imprezy środki będą przeznaczone na potrzeby miejscowej placówki oświatowej.
Chętnych do zabawy i wsparcia szkoły, o której zachowanie w dotychczasowej formie walczyli ostatnio rodzice, nie brakowało. Wszyscy cieszyli się, że tak będzie od nowego roku szkolnego.

Zebranych powitała Anita Grzywacz, przedstawiciela Rady Rodziców. Podziękowała za przybycie i życzyła miłej zabawy. Adrian Ziółkowski, dyrektor szkoły podziękował rodzicom za zorganizowanie imprezy i wspomaganie placówki.

Lampką szampana wzniesiono toast za miłe spotkanie. Potem przyszedł czas na zabawę na tanecznym parkiecie i rozmowy przy stołach. W międzyczasie organizowano konkursy z ciekawymi nagrodami. Rozlosowano też kilka nagród dla uczestników balu. Panowie mogli kupić dla pań róże i lizaki w kształcie serc. Nie zabrakło też tortu w kształcie serca.
Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5