Egzotyczne gady w szkołach w Tylicach i Skarlinie [ZDJĘCIA]

2020-01-19 12:35:38(ost. akt: 2020-01-19 12:42:05)
W czasie pokazu w Skarlinie

W czasie pokazu w Skarlinie

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Niecodzienną atrakcję miały dzieci i uczniowie szkół w Tylicach i Skarlinie, do których przyjechali przedstawiciele Gadoladnu w Redzie.
Uczniów i przedszkolaków Szkoły Podstawowej w Skarlinie i Społecznej Szkoły Podstawowej w Tylicach odwiedzili pracownicy Gadolandu w Redzie. Zaprosili na niecodzienną lekcję przyrody z żywymi gadami.

W rolę wykładowcy wcielił się Mariusz Zastawny, właściciel Gadolandu w Redzie. Przybliżył dzieciom i młodzieży świat egzotycznych zwierząt, których jest wielbicielem. Mówił o życiu gadów — ich zachowaniu, pożywieniu, trybie i warunkach życia oraz rozmnażaniu. Największą jednak frajdą był pokaz zwierząt m.in. pytona tygrysiego, kajmana okularowego, agamy brodatej, skorpiona, patyczaka i straszyka australijskiego. Gady można było dotknąć i sfotografować, co było dla dzieci wielką frajdą.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5