Warcabowe mistrzostwa w Bratianie

2019-09-27 15:56:05(ost. akt: 2019-09-27 15:59:50)
Na pamiątkowym zdjęciu po zawodach

Na pamiątkowym zdjęciu po zawodach

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

W świetlicy wiejskiej w Bratianie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego Zrzeszenia LZS w warcabach 64 polowych.
W spotkaniu udział wzięli zawodnicy z: Mrągowa, Rucianego Nidy, Morąga, Iławy, Lubawy, Gminy Nowe Miasto, Nowego Miasta Lubawskiego i Kurzętnika. Turniej mężczyzn wygrał Ryszard Romaszewski z Mrągowa, utytułowany zawodnik, uczestnik Mistrzostw Polski i Europy. Drugi był Tomasz Droś z Morąga, a trzeci Kamil Lendzion z kurzętnickiej gminy. W klasyfikacji juniorów zwyciężył Kamil Lendzion z gminy Kurzętnik przed Cyprianem Szwarcem z Lubawy i Patrykiem Domżalskim z gminy Nowe Miasto. Zmagania kobiet wygrała także reprezentantka Mrągowa – Beata Wiśniewska przed Julią Zboińską z gminy Nowe Miasto i Alicją Talaśka z Morąga. Wśród juniorek wspomniana Julia Zboińska wyprzedziła Kamilę Wielgosińską z Nowego Miasta i Julię Węgrocką z Mrągowa.

Drużynowo zwyciężyło Mrągowo przed Morągiem i gminą Nowe Miasto. Puchary i medale dla najlepszych ufundował WMZ LZS w Olsztynie, a nagrody Gminne Zrzeszenie LZS w Mszanowie i Firma Agromex z Kurzętnika. opr. gaja

Na pamiątkowym zdjęciu po zawodach


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5