Zagrali w warcaby w szkole w Gwiździnach

2019-06-10 19:19:46(ost. akt: 2019-06-10 19:22:02)
Po turnieju wykonano pamiątkowe zdjęcie

Po turnieju wykonano pamiątkowe zdjęcie

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

W Szkole Podstawowej w Gwiździnach rozegrano XII Powiatowy Turniej Warcabowy Szkół Podstawowych. Do zmagań stanęło pięć czteroosobowych drużyn.
Turniej zwyciężyli drużynowo przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 2 z Nowego Miasta. Drugie miejsce wywalczyli reprezentanci szkoły w Radomnie, a trzecie gospodarze z Gwiździn.

Indywidualnie na pierwszej warcabnicy wygrał Maciej Jeda z nowomiejskiej szkoły "Dwójki", a druga była Kamila Kwiatkowska z Radomna. Na drugiej warcabnicy zwyciężył Kacper Marszelewski ze szkoły w Tylicach przed Michałem Jedą ze szkoły nr 2 w Nowym Mieście. Na trzeciej warcabnicy wygrał Szymon Rezmer, również uczeń nowomiejskiej "Dwójki" przed Magdą Babalską ze szkoły w Radomnie. Na czwartej warcabnicy zagrali uczniowie klasy pierwszej lub drugiej. Najlesza była Julia Zboińska, przedstawicielka Radomna rzed Filipem Czapskim ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Mieście.

Najlepsze drużyny otrzymały puchary, a najlepsi zawodnicy na poszczególnych warcabnicach medale ufundowane przez Gminne Zrzeszenie LZS w Mszanowie. Nagrody dla wszystkich zawodników ufundowała gmina wiejska Nowe Miasto.

Grażyna Jonowska

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5