Zawód przyszłości czeka. Zostań programistą CNC

2019-04-18 13:11:37 (ost. akt: 2019-04-24 15:04:02)
Firma AT4B pracuje na nowoczesnych obrabiarkach CNC

Firma AT4B pracuje na nowoczesnych obrabiarkach CNC

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Jest szansa na zdobycie świetnego zawodu. Zajmująca się skrawaniem CNC firma AT4B z Mszanowa poszukuje uczniów.
Obróbka skrawaniem za pomocą maszyn CNC w ostatnich latach święci triumfy na rynku pracy. Fachowcy są rozchwytywani, a stawki zdecydowanie przekraczają średnie zarobki w Polsce. Praca łączy podstawy programowania z umiejętnościami obsługi zaawansowanych maszyn. Skąd zdobyć taki zawód? Najlepiej w praktyce!

Firma AT4B to rozwijające się przedsiębiorstwo, które dwa lata temu postawiło nową halę w Mszanowie. Firma rozwija usługi związane z produkcją części zamiennych do samochodów, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy armatury wodnej. Maszyny CNC mogą toczyć elementy do z różnych materiałów oraz w wielu gatunkach na podstawie powierzonej lub autorsko przygotowanej dokumentacji.

AT4B otwiera nabór na praktyczną naukę zawodu programisty maszyn CNC.
Uczniowie szkół zawodowych mogą spodziewać się realnego zdobycia wartościowych umiejętności, pracy na nowoczesnym sprzęcie i udziału w programowaniu innowacyjnych projektów dla międzynarodowych firm.

Kontakt w sprawie naboru: 781 236 751 lub marketing@at4b.pl. Zakład mieści się na ul. Podleśnej 13 w Mszanowie. Spróbuj swoich sił w zawodzie przyszłości!Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5